WEST AFRICA HVAC EXPO BASIN BÜLTENİ

ULUSLARARASI HAVALANDIRMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ FUARI 10 – 12 TEMMUZ 2018

Batı Afrika bölgesinin en büyük iklimlendirme sistemleri fuarı olma yönünde emin adımlarla ilerleyen HVACEXPO yenilenen yüzüyle yerel ve uluslararası markaları Nijerya Lagos Landmark Center’da bir araya getirecek. Sektörün önde gelen kurum ve firmalarının katılımıyla organize edilen fuar 10-12 Temmuz 2018 tarihlerinde ATILIM FUARCILIK & ELAN EXPO işbirliğinde gerçekleştirilecektir.

Uluslararası Markalar HVACEXPO’da olacak!

Bu yıl HVAC EXPO dünya genelinde, 20’ye yakın ülkeden katılımcı ile 10 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

2017 yılında HVACEXPO, 17 ülkeden 70’in üzerinde firma ve 4 binin üzerinde ziyaretçiyi bir araya getirdi. Başta Nijerya olmak üzere Afrika’nın birçok bölgesinden pek çok satın almacı, karar verici,iş adamı ve meslek temsilcisi tarafından ziyaret edilen fuar B2B toplantıları ile Türk ihracatçılarını Afrika iklimlendirme sektörüyle buluşturdu. Ayrıca fuar sırasında gerçekleştirilen NIMECHE ve NIGERIA CHAPTER OF ASHRAE tarafından desteklenen, sektör temsilcilerinin katıldığı sertifikalı workshoplar yerel firmalar tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Sektörün öncü uluslararası markaları her sene olduğu gibi 2018 yılında da HVAC EXPO da bir araya gelmeye devam ediyor; LG, YORK, DAIKIN, SAMSUNG, CARRIER, EMIS ve PANASONIC…