HAKKIMIZDA

Atılım, 1997 yılında organizasyon ve yayıncılık sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş olup bir süre sonra ülkenin yurtdışı fuarcılık sektöründeki eksikliklerinin farkına varıp bu alana yönelmiştir.

Yıllardır birçok başarılı projeye imzasını atan firmamız sektörün nabzını tutmaktadır.Kendi organizasyonlarının yanı sıra birçok başarılı uluslararası fuar organizasyonunun da Türkiye temsilciliğini üstlenmiş olan Atılım Fuarcılık, potansiyel yeni pazarların bulunmasında ve doğru pazarlara doğru firmaların yönlendirilmesinde büyük çaba sarf etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarına devam eden şirketimiz, başarılı organizasyonların aynı zamanda ülkemiz ihracatına da katkı sağlayacağının bilincindedir.

Sektörün eksikliklerini ve yanlışlarını iyi analiz edip düzenlemeler yapmak, yenilikleri takip etmek, yeni stratejiler belirlemek ve kendini durmadan geliştirmek için tecrübeli ve profesyonel ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir. Sektöre girdiği andan itibaren farkındalık yaratan ve öncü konuma gelen Atılım Fuarcılık, günümüze kadar Doğu Bloğu Ülkeleri, Rusya, Orta Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde organizasyonlar gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye devam edicektir.
 
 
       
 

 Yıldız Posta Cad. Ayyıldız A Blok No:30 K:4 D:11 Gayrettepe - İstanbul / T: 0212 273 18 18 / F: 0212 273 18 19 / info@atilimfuar.com