Hakkımızda

1997 Yılından Günümüze Gelen Deneyimle Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz

Yıllardır birçok başarılı projeye imzasını atan firmamız sektörün nabzını tutmaktadır. Kendi organizasyonlarının yanı sıra birçok başarılı uluslararası fuar organizasyonunun da Türkiye temsilciliğini üstlenmiş olan Atılım Fuarcılık, potansiyel yeni pazarların bulunmasında ve doğru pazarlara doğru firmaların yönlendirilmesinde büyük çaba sarf etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarına devam eden şirketimiz, başarılı organizasyonların aynı zamanda ülkemiz ihracatına da katkı sağlayacağının bilincindedir.

Sektöre girdiği andan itibaren farkındalık yaratan ve öncü konuma gelen Atılım Fuarcılık, günümüze kadar Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kapılarını binlerce Türk firmasına açmıştır. Azerbaycan, Fas, Nijerya, Cezayir, Irak başta olmak üzere; Rusya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Mısır, Tunus, Ruanda, G. Afrika, Kenya, B.A.E., Kazakistan, Hindistan ve İran’da fuarlar gerçekleştiren Atılım Fuarcılık her sene fuar organizasyon ağını genişleterek Türk katılımcılara gelişmekte olan ülkelerde yeni pazar payı yaratma ve Türkiye’nin ihracatını arttırmak kaygısıyla çalışmalarına devam etmektedir. Her yıl onlarca fuara imza atan şirketimiz inşaat, gayrimenkul, gıda, kozmetik, havalandırma, dekorasyon gibi sektörlerde başarılı organizasyonlar yapmaktadır.

Uzman ve müşteri memnuniyeti odaklı kadromuz ile dünyanın dört bir yanında fuar katılımcılarına hizmet vermekten mutluluk duyarız.